درخواست جدایی بردیف از تراکتور
درخواست جدایی بردیف از تراکتور
سرمربی تراکتور درخواست جدایی از تراکتور داد.

به نقل از باشگاه تراکتور، قربان بردیف، سرمربی تیم فوتبال تراکتور بعد از بازی دوستانه با العداله عربستان در جمع اعضای تیم اظهار کرد: طی روزهای اخیر موضوع بازگشت من به فوتبال روسیه مطرح شده و با پیگیری‌های طرف مقابل، مذاکرات جدی‌تر شده و در همین راستا امروز درخواست جدایی‌ام از تراکتور را به مدیریت باشگاه ارائه دادم.

وی با بیان اینکه “موضوع پول در انتخاب تیم جدید، مطرح نیست،” تاکید کرد: جدایی از تراکتور صرفاً جبراً و بنا به نیاز فوتبال روسیه به من اتفاق افتاده است و برحسب وظیفه اخلاقی باید به این کشور بازگردم. ممنونم از آقای زنوزی که پیشنهاد حضور در تراکتور را به من داد و در این مدت به خوبی علاوه بر حمایت، تمامی امکانات و شرایط لازم را فراهم کردند.

وی در ادامه اضافه کرد: حضورم در تراکتور باعث شد که اعضای تیم، هواداران و ملت ایران را بهتر بشناسم. اکنون رابطه دوستانه و صمیمی با همه شما دارم که دستیابی به این رابطه آسان نبود و پایان آن نیز آسان نخواهد بود.

بردیف در پایان گفت: امیدوارم هیات مدیره و مدیریت باشگاه شرایط من را درک کنند و همچنین امید آن‌را دارم که در آینده نیز بتوانم به باشگاه تراکتور کمک کنم.

مهدی کیانی، کاپیتان تراکتور نیز پس از پایان این اظهارات، خطاب به قربان بردیف، گفت: فارغ از تصمیم مدیریت باشگاه در قبال درخواست جدایی شما، به نمایندگی از بازیکنان از شما و همکارانتان تشکر می‌کنم. زحمات زیادی برای تراکتور و ما بازیکنان کشیده‌اید و روزهای خوبی را با شما داشته‌ایم.

اردوی تراکتور در آنتالیای ترکیه که از ۲۰ آبان آغاز شده است، امروز، دوم آذر به پایان رسید و اعضای تیم فردا به ایران برمی‌گردند.

در روزهای اخیر اخباری مبنی بر مذاکرات باشگاه سوچی روسیه با بردیف در رسانه‌های روس منتشر شده بود.