اعزام یک هزار و ۶۰۰ نفر از استان به نجف اشرف
اعزام یک هزار و ۶۰۰ نفر از استان به نجف اشرف
مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان شرقی گفت:طبق برنامه‌ی اعلام شده، روزانه دو پرواز، به ترتیب ساعت ۰۶:۰۰ صبح و ۱۵:۲۰ از فرودگاه تبریز به سمت نجف پرواز خواهند کرد که در مجموع بیش از یک هزار و ۶۰۰ نفر شامل یک هزار و ۱۸۴ نفر زائر و ۵۰۰ نفر موکب‌دار از فرودگاه تبریز به نجف اشرف اعزام خواهند شد.

رامین آذری در جلسه هماهنگی پروازهای اربعین اظهار کرد: پروازهای ویژه ایام اربعین از تاریخ ۳۱ شهریور ماه آغاز و تا ۱۱ مهر ادامه خواهد داشت و در این مدت تعداد ۴۸ پرواز رفت و برگشت توسط شرکت هواپیمایی آتا، وظیفه‌ی انتقال مسافرین از تبریز به نجف و بالعکس را به عهده خواهند داشت.

وی افزود: به دلیل انجام عملیات واکسیناسیون کرونا در ترمینال حج فرودگاه تبریز، امسال پروازهای اربعین از ترمینال اصلی فرودگاه تبریز انجام خواهد شد که با توجه به برنامه ریزی انجام شده مبنی بر عدم تداخل این پروازها با سایر پروازهای خارجی، مشکلی در این زمینه وجود نخواهد داشت.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی فرودگاه‌های استان، آذری تاکید کرد: قیمت مصوب پروازهای اربعین ( رفت و برگشت ۵ میلیون تومان و یک طرفه ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان) توسط سازمان هواپیمایی کشوری اعلام شده است و نظارت کامل در فرودگاه تبریز جهت حصول اطمینان از رعایت این قیمت ها با جدیت انجام می‌شود.