کادر درمان در شرایط کرونایی شبانه روز برای سلامتی مردم تلاش کردند
کادر درمان در شرایط کرونایی شبانه روز برای سلامتی مردم تلاش کردند
نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی ضمن قدردانی از زحمات بی دریغ کادر پزشکی و درمانی بیمارستان پایگاه دوم شکاری تبریز ، گفت: همه مردم ما در ایام کرونایی، زحمات فراوانی کشیدند ، اما کادر درمان زحماتشان مضاعف بود و شبانه روز در بیمارستان‌ها برای سلامتی مردم عزیز ما تلاش کردند.

حجت الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل هاشم در مراسم تجلیل از کادر درمان بیمارستان پایگاه دوم شکاری، با بیان این‌که در این مدت تعداد زیادی از کادر درمان در سطح کشور به رحمت الهی پیوستند، افزود: ما خدمات شما عزیزان را ارج می نهیم ، از مردم عزیزمان هم که در این مدت نهایت کمک و همکاری را انجام دادند صمیمانه سپاسگزار هستیم. 

وی تصریح کرد: اگر  کمک‌های مردم نبود، معلوم نبود نیازمندان و کسانی که گرفتار کرونا شدند، چه می کردند، چون دولت به تنهایی نمی توانست کاری کند ، اما اکنون می بینیم تمامی خیرین و موسسات خیریه واقعآ به میدان آمدند و خداوند به پول خیرین برکت داده است و آن را چندین برابر می کند تا پول خود را در این مسیر خرج کنند .

در ابتدای مراسم، امیر سرتیپ دوم رسولی- فرمانده پایگاه دوم شکاری شهید فکوری تبریز نیز، گفت: کادر درمان در نیروهای مسلح وظایف ویژه ای داشتند چرا که باید نیروهای رزمی ما در آمادگی کامل باشند و توان دفاعی ما تحت هیچ شرایطی تقلیل پیدا نمی کند ، این مهم با زحمات کادر درمان میسر می‌شود .

در پایان مراسم از تعدادی از کادر درمان بیمارستان پایگاه دوم شکاری شهید فکوری تبریز تجلیل شد .