ماشین‌سازی بالاخره واگذار شد
ماشین‌سازی بالاخره واگذار شد
در جلسه‌ای با حضور نمایندگان‌ استانی آذربایجان شرقی و نماینده محمدرضا زنوزی، باشگاه ماشین‌سازی به یونس قربانی واگذار شد.

به نقل از رسانه رسمی باشگاه ماشین‌سازی تبریز، بعد از اعلام آمادگی محمدرضا زنوزی، مالک باشگاه ماشین‌سازی شهریار تبریز برای واگذاری این تیم، پیشنهاداتی برای انتقال مالکیت دریافت شد و در ابتدای امر تمامی پیشنهادات برای تایید صلاحیت به اداره کل ورزش و جوانان ارجاع داده شد و در نهایت  یونس قربانی با تائید صلاحیت مراجع ورزشی استان به عنوان خریدار پای میز مذاکره نشست.

تیم ماشین‌سازی تبریز با سهمیه لیگ برتری باشگاه گسترش فولاد تبریز در دو فصل اخیر فعالیت کرده است و همان طور که زنوزی در صحبت های اخیر خود عنوان داشته بودند، این انتقال بدون هیچ چشم داشتی انجام شده و ایشان از تمامی منافع حاصل از برند ماشین‌سازی و سهمیه لیگ برتری گسترش فولاد چشم پوشی کردند و هم‌چنین به جهت همراهی با خریداران جدید، این انتقال با تایید اداره کل ورزش و جوانان و هیات فوتبال استان و بدون دریافت هیچ مبلغی از سوی  زنوزی نهایی شد.

در این جلسه آقایان ایوب بهتاج (مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی)، جواد ششگلانی (رییس هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی)، حامد نجفی (مدیرعامل باشگاه و نماینده تام الاختیار مالک باشگاه محمدرضا زنوزی) و یونس قربانی(خریدار و مالک جدید باشگاه) حضور داشته و صورتجلسه واگذاری به امضا طرفین رسید.

محمدرضا زنوزی در گفت‌وگویی تلفنی با اعلام حمایت خود از ورزش استان تا پایان فصل جاری، استادیوم سردار شهید حاج قاسم سلیمانی واقع در مجتمع ورزشی اقتصادی بنیان دیزل را برای دیدارهای خانگی ماشین سازی به صورت رایگان در اختیار این تیم قرار دادند.

انتقال امتیاز تیم ماشین‌سازی تبریز از محمدرضا زنوزی مطلق به یونس قربانی قطعی بوده و تمامی مسائل حقوقی از این تاریخ برعهده خریدار خواهد بود.