شهردار مراغه بازداشت شد
شهردار مراغه بازداشت شد
رئیس شورای شهر مراغه گفت: شهردار مراغه از روز یکشنبه در محل کار خود حضور نیافته است.

سید عطار موسوی در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص اخبار منتشر شده در رابطه با شهردار مراغه اظهار کرد: آقای شهردار از روز یکشنبه این هفته در محل کار خود حضور نیافته و فعلا کارهای مربوط به شهرداری را معاون شهردار انجام می‌دهد.

وی ادامه داد: ما نیز علت این غیبت را نمی‌دانیم و مطلع نیستیم که آیا بازنشسته شده و یا بازداشت؟ و تاکنون از مراجع ذی ربط نامه ای در این خصوص به دست ما نرسیده است.

رئیس شورای شهر مراغه تاکید کرد: به محض اینکه صحت و سقم موضوع مشخص شود، جلسه ای تشکیل داده و سرپرست شهرداری را  انتخاب خواهیم کرد تا خدمت رسانی به همشهریان عزیز به تاخیر نیفتد.

سید علی موسوی، فرماندار مراغه نیز در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص وضعیت شهردار مراغه اظهار کرد: بهتر است موضوع را از سیستم قضایی پیگیر باشید چون موضوع در حال بررسی است و ما از جزئیات پرونده اطلاعی نداریم.

وی ادامه داد: تاکنون نامه‌ای در این خصوص به فرمانداری ابلاغ نشده است،

فرماندار مراغه در پاسخ به این سوال که آیا برای مسئولین‌این شهرستان سوال به وجود نیامده که چرا شهردار در محل کار خود حاضر نشده، گفت: اگر هم در این خصوص برای ما سوال ایجاد شود، خودمان اقدامات لازم را انجام داده‌ایم و اطلاع رسانی در این خصوص از طریق سیستم قضایی انجام خواهد شد.

  • منبع خبر : ایسنا