محدودیت‌های جدید کرونایی از ۲۰ آبان اعمال می‌شود
محدودیت‌های جدید کرونایی از ۲۰ آبان اعمال می‌شود
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: محدودیت‌های جدید با هدف کاهش زنجیره ابتلای بیماری کرونا همزمان با سراسر کشور از روز سه‌شنبه ۲۰ آبان در تبریز اعمال می‌شود.

علیار راستگو با اشاره به جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا، افزود: بر اساس تصمیمات این جلسه، فعالیت گروه‌های شغلی دو، سه و چهار از ساعت ۱۸ عصر تا صبح تعطیل می‌شود.

وی اظهار داشت: فعالیت‌های مرتبط با گروه شغلی یک مانند بیمارستان‌ها و مراکز درمانی، فروشگاه‌های زنجیره‌ای، سوپرمارکت‌ها، قصابی‌ها، مراکز تولید و عرضه محصولات پروتئینی و میادین میوه و تره‌بار در هر ساعت از شبانه روز ممکن است و رستوران‌ها و مراکز عرضه غذاهای سرد و گرم نیز تنها به شکل بیرون‌بر مجاز به فعالیت خواهند بود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه محدودیت‌های پیشین ستاد مقابله با کرونا در استان همچنان پابرجاست، گفت: محدودیت‌های جدید تا ۲۰ آذر به مدت یک ماه ادامه خواهد یافت.

راستگو، ادامه داد: اتحادیه‌های مربوط، مجامع صنفی و اداره اماکن با متخلفان طبق قانون برخورد و متناسب با مورد مجازات جریمه یا پلمب واحد را برای آنان اعمال می‌کنند.

وی با بیان اینکه جلسه ستاد استانی مقابله با کرونا فردا صبح برگزار می‌شود، یادآوری کرد: به احتمال زیاد و در صورت تصویب در ستاد استانی مقابله با کرونا، محدودیت‌های جدید در مرکز استان شامل تعدادی از شهرستان‌های بزرگ نیز خواهد شد.