تشییع پیکر همسر شهید علی تجلایی در تبریز
تشییع پیکر همسر شهید علی تجلایی در تبریز
پیکر همسر سردار شهید علی تجلایی امروز/چهارشنبه/ در وادی رحمت تبریز تشییع و به خاک سپرده شد.

مرحومه خانم نسیبه عبدالعلی زاده دیروز در حین عمل جراحی در بیمارستان درگذشت.

سردار شهید شهید علی تجلایی متولد پنجم مرداد ۱۳۳۸ در تبریز با عنوان فرمانده عملیات و معاون عملیاتی سپاه در طول سال‌های جنگ تحمیلی و در جبهه‌های پیرانشهر در عملیات‌های بسیاری شرکت کرده و مسئولیت‌های مختلفی را بر عهده گرفته بود.

وی به عنوان مسئول طرح و عملیات قرارگاه خاتم (ص) در ۲۵ اسفند سال ۶۳ در شرق دجله و در جریان عملیات بدر، بر اثر اصابت تیر به فیض شهادت نایل شد.

استاندار آذربایجان شرقی il در پیامی درگذشت مرحومه حاجیه خانم عبدالعلی‌زاده، همسر فداکار سردار شهید علی تجلایی را تسلیت گفت.

متن پیام دکتر محمدرضا پورمحمدی به این شرح است:

انّا لله و انّا الیه راجعون

خبر درگذشت حاجیه خانم عبدالعلی‌زاده، همسر نجیب و صبور سردار شهید علی تجلایی و عضو شورای مشورتی ایثارگران استانداری آذربایجان شرقی که در طول حیات خویش در مسیر احیای نام، یاد و خاطره آن شهید سرافراز، از هیچ کوششی فروگذار نکرد، موجب تأثر و تألم خاطر شد.

این بانوی مؤمنه پس از شهادت همسر بزرگوارش، راست قامت، مسیر الهی و متعالی آن شهید گرانقدر را ادامه داد و تربیت فرزندانی شایسته، برگ زرینی است که در کارنامه آن سالک راه حق می‌درخشد.

اینجانب ضمن تسلیت به خانواده معزز شهدا و ایثارگران و عموم مردم شهیدپرور استان، از حضرت احدیت برای بازماندگان محترم طول عمر و صبر جمیل و برای آن مرحومه مغفوره، همنشینی با حضرت فاطمه زهرا(س) و همسر والامقامش و رحمت و مغفرت الهی را مسألت می‌کنم.

  • منبع خبر : ایرنا