وعده‌های دولت برای تبریز ۲۰۱۸ تحقق نیافت
وعده‌های دولت برای تبریز ۲۰۱۸ تحقق نیافت

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس با انتقاد از عدم تحقق وعده‌های دولت برای تبریز ۲۰۱۸ گفت: اکثر کارهای انجام گرفته روتین بوده و اگر این مناسبت اعلام نمی‌شد هم باید آن کارها را انجام می‌دادیم.

محمدحسین فرهنگی اظهار کرد: انتظارات موجود از رویداد بزرگ تبریز ۲۰۱۸ محقق نشده است و این امر دلایل زیادی داشت.

وی با بیان اینکه کمبود اعتبارات و عدم تحقق وعده‌ها توسط دولت یکی از دلایلی بود که تبریز ۲۰۱۸ به اندازه انتظارات ظاهر نشد، افزود: تغییرات گسترده مدیریتی در استان آذربایجان‌شرقی به طوریکه استاندار و شهردار در طول یک سال تغییر یافت نیز از جمله دلایل دیگر عدم تحقق انتطارات از تبریز ۲۰۱۸ بود.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس خاطرنشان کرد: البته عدم پیگیری برخی توصیه‌ها و پیشنهادها از این مناسبت باعث شد تا انتظارات تحقق نیابد.

وی، ساماندهی ورودی و خروجی شهر همچنین برخی زیباسازی‌های بصری شهری را جزو نکات مثبت رویداد تبریز ۲۰۱۸ برشمرد و ادامه داد: با اینکه این کارها نیز در حد ایده‌آل نبود ولی از جمله کارهایی بود که به بهانه تبریز ۲۰۱۸ انجام گرفت.

فرهنگی افزود: برگزاری مسابقات ورزشی و برخی برنامه‌های ملی نیز از دیکر کارهایی بود که در تبریز ۲۰۱۸ انجام گرفت.

وی متذکر شد: دیگر کارهای انجام گرفته از جمله اقدامات معمولی برای یک شهر محسوب می‌شود که حتی مناسبت تبرز ۲۰۱۸ هم اعلام نمی‌شد، باید در شهر و استان انجام می‌گرفت.