آغاز اجرای طرح نظارتی ویژه شب یلدا
آغاز اجرای طرح نظارتی ویژه شب یلدا

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت : طرح نظارتی بازار ویژه طولانی ترین شب سال ( شب یلدا ) در استان از ۲۸ آذر به مدت چهار روز وارد مرحله عملیاتی می‌شود .

اسماعیل عطاپور با اشاره به اینکه در آستانه طولانی ترین شب سال تقاضا برای برخی اقلام از جمله انواع میوه بویژه هندوانه و انار، انواع آجیل، انواع شیرینیجات و پشمک و نظایر آن افزایش می‌یابد، بیان کرد: این معاونت در نظر دارد با هدف حمایت از حقوق مصرف کنندگان و برخورد با سوء استفاد‌ه‌های احتمالی برخی افراد سودجو اقدام به برگزاری طرح نظارتی در روزهای پیش رو کرده و اقلام مذکور را از حیث موجودی، قیمت و نحوه عرضه مورد رصد قرارداده و با هرگونه تخلف احتمالی برخورد کند.
وی با بیان اینکه تمامی واحدهای صنفی موظف به نصب قیمت کالا و نرخ نامه در معرض دید عموم هستند، افزود: در صورت مشاهده تخلف از سوی بازرسان و کارشناسان این سازمان با متخلف برخورد خواهد شد .
وی از تمامی شهروندان خواست درصورت مشاهده هرگونه تخلف اعم از گرانفروشی، کم فروشی، تقلب درکسب، عدم صدورصورتحساب مراتب را از طریق سامانه خبری ۱۲۴ اطلاع رسانی کرده تا در حداقل زمان ممکن موضوع مورد بررسی و رسیدگی قرارگیرد .