مشکلات ورزشگاه یادگار امام تبریز باید با تلاش همه دستگاه‌ها حل و فصل شود
مشکلات ورزشگاه یادگار امام تبریز باید با تلاش همه دستگاه‌ها حل و فصل شود

شهردار تبریز گفت: مشکلات ورزشگاه یادگار امام تبریز باید با همت و تلاش همه دستگاه ها و نهادهای مسئول حل و فصل شود چراکه این ورزشگاه ویترینی برای استان است.

ایرج شهین باهر در جلسه هماهنگی رفع مشکلات و نواقص ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز که با حضور رحمتی معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی برگزار شد، اظهار کرد: ورزشگاه یادگار امام (ره) از اهمیت ویژه‌ای در استان برخوردار است؛ چراکه حداقل هر دو هفته یکبار جمع کثیری از شهروندان برای تماشای دیدارهای تیم محبوب تراکتورسازی در آن حضور می یابند و به واسطه آن، تصاویر این حضور پرشور، در کل کشور منعکس می‌شود.
وی گفت: این ورزشگاه ویترینی برای تبریز و استان است و با توجه به اینکه از استان‌های مختلف کشور نیز برای حضور در ورزشگاه به تبریز می‌آیند، باید تمام مشکلات و نواقص این ورزشگاه سریع مرتفع شود.
شهین باهر با تاکید بر اینکه نباید برای تکمیل نواقص ورزشگاه منتظر ردیف های بودجه‌ای باشیم، گفت: باید همه دستگاه‌ها و ادارات مختلف دست به دست هم دهند تا مشکلات ورزشگاه برطرف شود.
وی گفت: به واسطه تیم فوتبال تراکتورسازی فضای نشاط و شادابی در کلان شهر تبریز بین شهروندان فراهم شده است.
شهردار تبریز در خصوص مسیر جدید دسترسی هواداران به ورزشگاه یادگار امام نیز گفت: زیرسازی راه دسترسی جدید به ورزشگاه یادگار امام (ره) از ضلع غربی به پایان رسیده و طی روزهای آتی کل این مسیر آسفالت می‌شود.
وی به ضرورت ایجاد فضای سبز در محوطه و مسیرهای منتهی به ورزشگاه نیز تاکید کرد و گفت: آماده هستیم تا بعد از هماهنگی‌های لازم در خصوص ایجاد و توسعه فضای سبز در آن اقدام کنیم.
شهین‌باهر در پایان گفت: ورزشگاه یادگار امام به عنوان فرصت ارزشمندی در استان است که باید از این فرصت و ظرفیت‌های موجود در آن استفاده کنیم.