شرکت واحد اتوبوسرانی با رانندگان متخلف برخورد می کند
شرکت واحد اتوبوسرانی با رانندگان متخلف برخورد می کند

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه گفت: این شرکت با رانندگان متخلف در سریعترین زمان ممکن برخورد می کند.

فرخ جلالی مدیرعامل این شرکت با اعلام مطلب فوق اظهار کرد: با توجه به اینکه اتوبوسرانان و کارکنان امور حرکت ناوگان شرکت واحد از اولین ساعات صبح تا شب در ارتباط مستقیم با شهروندان بوده و در سطح شهر فعالیت می کنند، با وجود تمامی مشکلات و شرایط سخت کاری، این عزیزان زحمتکش تمامی سعی خود را مبنی بر رعایت قوانین و برخورد صحیح با شهروندان در زمان جابجایی و خدمات رسانی به شهروندان  به کار می گیرند.

وی با اشاره به اینکه بی انضباطی عده ای معدود را نمی توان به پای تمامی کارکنان گذاشت، افزود: در صورت تخلف تعداد معدودی از همکاران این شرکت و طبق گزارش بازرسی و نظارت و دوربین های نظارت تصویری و گزارش های مردمی، در سریعترین زمان ممکن تخلف صورت گرفته، بررسی و نسبت به رسیدگی و برخود با خاطیان اقدام می شود.
جلالی با اشاره به انتشار برخی تصاویر در فضای مجازی و برخی سایت های خبری در خصوص تخلف دو دستگاه اتوبوس عنوان کرد: طبق بررسی های بعمل آمده تصاویر مذکور مربوط به یک و نیم سال قبل و به تاریخ ۹۶/۰۴/۱۱ بوده است که در همان تاریخ نیز با هر دو راننده برخورد و از کار برکنار شده اند.
وی افزود: انتشار این تصاویر در فضای مجازی توسط برخی کانال های خبری پس از یک و نیم سال صحیح به نظر نمی رسد. علیرغم اینکه عدم انتشار نیز مانع برخورد نشده و در زمان مقرر به این مشکل رسیدگی شده است.
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه در خاتمه ضمن تشکر از همکاری شهروندان در خدمات دهی ناوگان عمومی حمل و نقل اتوبوسرانی تبریز، گفت: از رسانه ها تقاضا داریم با اطلاع رسانی بموقع، صادقانه و صحیح، شرکت واحد اتوبوسرانی را در شناسایی مشکلات و حل آنها در جهت ارائه خدمات هر چه بهتر یاری کنند.